Market E.Leclerc w Szczecinie poszukuje pracowników na stanowisko:

 

Pracownik sali sprzedaży

 

Obowiązki:

Obsługa klienta

Wykładanie towaru

 

Wymagania:

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wysoka kultura osobista, uprzejmy stosunek do klientów

Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

 

Oferujemy:

Cały etat

Umowa o pracę

Praca od poniedziałku do niedzieli w równoważnym systemie czasu pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest firma Szczecindis Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu (61-896), przy ul. Towarowej 35. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Strona wykorzystuje cookie zapisując dane użytkownika.
Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki Polityka prywatności.

OK